Çözümler - TTGuard İnternet Güvenlik ve Raporlama Sistemi - firewall, güvenlik duvarı, utm, internet güvenlik, exchange, mail, server, fax server, mail server, dosya sunucusu, msn, msn takip, 5651, facebook, msn engelleme, facebook engelleme

İçeriğe git

Ana Menü

Çözümler

FİREWALL

Günümüzde artık internet kullanımı hayatımızın olmazsa olmazlarından olmuştur. Eskiden internet bir lüks gibi gorünsede şimdilerde ihtiyaç haline gelmiştir. Bizlerde bu kapsamda bu sorunu çözebilmek adına uzun yıllardır üzerinde Ar-Ge çalışması yaptığımız TTGuard UTM cihazımızı piyasaya sürdük. Cihazımızı tasarlarken tüm sektörlerin ihtiyaçlarını gözönünde bulundurduk. Bundan dolayı cihazımız cafe, restorant, alış veriş merkezleri ve otel gibi açık alanda internet hizmeti veren işletmeler için bir versiyon, yurt gibi interneti ücretli satmak isteyen işletmeler için bir versiyon ve son olarak tüm diğer şirketler için olmak üzere toplamda 3 farklı versiyon olarak piyasaya sürülmüştür.

Piyasadaki benzer cihazlara bakıldığında TTGuard UTM cihazının yaptığı işleri yapması için diğer markaların 2 veya 3 farklı modelini alıp ancak bu şekilde sonuca ulaşabiliyorsunuz. TTGuard UTM cihazı tek başına raporlama dahil tüm ihtiyaçlarınıza cevap verebilmektedir.

Özeti ile TTguard UTM cihazımız birden fazla bilgisayar kullanılan tüm işletmelerde kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Kullanıldığı tüm işletmelerde %70 oranında verim artışı sağlamıştır.

Yukarıdaki tüm anlattıklarımız ışığında TTGuard UTM cihazının en büyük özelliği de 5651 numaralı Bilişim Suçları Kanunu'na tam olarak uyum sağlamasıdır. Kanun çok net olarak şunu belirtmektedir. "İşletmelerdeki internet kullanımından o işletmenin sahibi sorumludur. İşletme sahibi, işletme içerisinde internet trafiğini loglamak zorundadır."

Bu cihaz sayesinde öncelikle kanunun gerekliliklerini yerine getirmiş ve aynı zamanda da işletmenizde %70'e varan verim artışı sağlamış oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi için lutfen form doldurunuz.


DOSYA VE YAZICI SUNUCUSU

İşletmelerde yatırım dönemlerinde yetkililer kurumsallaşmak adı altında server ve yazılım bedeli olarak ciddi paralar ayırıp planlama yapıyorlar. Oysaki ciddi paralar ödeyerek aldıkları sistemlerin aynı görevlerini yapacak alternatifleri olduklarını bilmiyorlar.

TTGuard Dosya ve Yazıcı Sunucusu cihazımız bu noktada devreye giriyor ve yüksek paralar ödeyerek elde ettiğiniz tüm işleri tek başına yapabiliyor. Öncelikle cihazımızın disk kapasitesini cihaz seçimine bağlı olarak 500Gb'dan başlayıp 10Tb'lara kadar çıkarabiliyoruz. Ayrica cihazımızın üzerinde diğer sistemlerde olduğu gibi grup ve kullanıcı bazında tüm detaylı yetkilendirmeleri yapabiliyoruz. Buda işletmemizde tam bir güvenlik sağlıyor.

Diğer taraftan canlı data'yi cihaz her akşam veya sizlerin belirleyeceği periyotlarda düzenli backup alabilmektedir. Bu sayede bilgi kaybıda en düşük seviyeye çekilmiş oluyor.

Bu sistem sayesinde hiç bir kullanıcının makinasında hiçbir şirket bilgisi bulunmuyor ve herhangi bir donanım sorunu olması durumunda hiç bir bilgi kaybı yaşanmıyor.

TTGuard Dosya ve Yazıcı Sunucusu mutlaka şirketinizde olması gereken bir ürün.

İçeriğe Geri Dön | Ana Menüye Geri Dön